מפגשים אישיים

טיפולים ושיעורי קול

בקסם הצליל המרפא, אני מקיימת מפגשים אישיים או קבוצתיים של ריפוי בצליל, הילינג אנרגטי ופיתוח קול אלטרנטיבי – בהתאם למשאלות הלב ולאופי הייחודי של כל אחד ואחת שמגיעים אליי.

מפגשי צלילים מרפאים ליחידים ולקבוצות
מוזמנים לתאם מפגש פרטני או עם חבר/קבוצה. במפגשי צלילים מרפאים המשתתפים מוזמנים לשכב במנוחה או לשבת למדיטציה, ואני שרה ומנגנת במטרה לכוון ולאזן את הגוף האנרגטי וכך לאפשר הרמוניה, ריפוי ואיזון בכל הרמות – מהפיזי ועד הרוחני.

הצלילים המרפאים פותחים מרחב מלא קסם וריפוי ומאפשרים לתודעה להתעורר ולשהות במצב העמוק והמזין של גלי אלפא או תיטא, אותו מצב המתקיים בחלימה ובמסעות אנרגטיים ושמאניים ומאפשר להרמוניה להתעורר בתוכנו.

לתיאום מפגשים קבוצתיים ופרטים נוספים – צלילים מרפאים


שיעורי קול פרטניים

בשיעורי קול אתם אלה ששרים ואני מלווה ומדריכה אתכם לפי הצורך ונעזרת במגוון כלים שרכשתי לאורך השנים. המפגשים מתאימים גם למי שמעוניין לגלות את הקול וחווה קושי בביטוי קולי, וגם למי ששר או מנגן ומרגיש שהקול הוא עבורו ערוץ לביטוי, לריפוי ולהיכרות מעמיקה יותר עם עצמו.

הקול שלנו הוא כמו ילד חופשי – הוא זקוק למרחב של קבלה מוחלטת. במרחב כזה הוא יכול להביא לידי ביטוי את מלוא היכולות, הטווח העוצמה והחוכמה המתקיימת בו. הקול יודע לחבר אותנו אל הנשמה והמהות הטהורה שלנו, ולבטא את מגוון הרגשות והיכולות שלנו.

הילינג אנרגטי
בנוסף לצלילים ושירה, עברתי הכשרה כמרפאת ב-DI, הילינג אנרגטי ממסורת הקורנדרוס, וקורסים בשפת האור. לבחירתכם, ניתן להגיע למפגש הילינג אנרגטי בלבד. במפגשים נתמקד בתכנים פיזיים רגשיים וקארמטיים – ונוכל להגיע לריפוי עמוק ויסודי של מצבים פיזיים, דפוסים ותבניות ברמה המנטלית והנשמתית, ולהגיע לבהירות ולחיבור עם המהות וההדרכה הרוחנית.

 

בהכשרתי
אני תרפיסטית בקול ותנועה (VMT) החל מ-2005. לאורך השנים צברתי ניסיון רב בטיפול קולי, ופיתחתי שיטת ריפוי המשלבת כלים אנרגטיים, תנועה, עבודה רגשית והקשבה מעמיקה. כשאני מרפאת בצליל ומלמדת אני נעזרת בהדרכה הרוחנית שלי המגיעה מיקום המוזיקה ומעבירה את שירת של המלאכים של תדר האור הזהוב. בנוסף, אני נעזרת בכלים של שירה שמאנית וטכניקות הילינג אנרגטי ממסורת הקורנדרוס של המאיה.


יש קדושה יומיומית במפגש הזה.

אנחנו נפגשים בצומת הדרכים שבה נשמות נחות יחד.

אנחנו רואים זה את זה, מקשיבים, צוחקים, בוכים, מחליפים צליל או מילה.

וכשלב פוגש לב באהבה ללא תנאי אנחנו נזכרים מי אנחנו,

היכן הבית שלנו ומהי המנגינה הייחודית שלנו.


בואו באהבה רבה

הגר

לשאלות וליצירת קשר –

hagarja@gmail.com

055-8818281

hagar-shir-open-workshops-for-women