טיפולים ושיעורים אישיים

שיעורים אישיים ופיתוח קול

בקסם הצליל אני מקיימת מפגשים אישיים של ריפוי בצליל ושל פיתוח קול אלטרנטיבי – בהתאם למשאלות הלב ולאופי הייחודי של כל אחד ואחת שמגיעים אליי.

  • מפגשי צלילים מרפאים הם גם פרטניים וגם קבוצתיים – ניתן לבוא לבד או עם חבר/קבוצה. במפגשים אלה המשתתפים פסיביים – יכולים לשכב במנוחה או לשבת למדיטציה, ואני שרה ומנגנת במטרה לכוון ולאזן את הגוף האנרגטי וכך לאפשר הרמוניה, ריפוי ואיזון בכל הרמות – מהפיזי ועד הרוחני. הצלילים המרפאים פותחים מרחב מלא קסם וריפוי ומאפשרים לתודעה להתעורר ולשהות במצב העמוק והמזין של גלי אלפא או תיטא, אותו מצב המתקיים בחלימה ובמסעות אנרגטיים ושמאניים ומאפשר להרמוניה להתעורר בתוכנו.
  • במפגשי קול אתם אלה ששרים ואני מלווה ומדריכה אתכם לפי הצורך ונעזרת במגוון כלים שרכשתי לאורך השנים. המפגשים מתאימים גם למי שמעוניין לגלות את הקול וחווה קושי בביטוי קולי, וגם למי ששר או מנגן ומרגיש הקול הוא עבורו ערוץ לביטוי, לריפוי ולהיכרות מעמיקה יותר עם עצמו. אני מאמינה שהקול שלנו הוא כמו ילד חופשי – הוא זקוק למרחב של קבלה מוחלטת, וכששזה מתקיים הוא יכול להביא לידי ביטוי את מלוא היכולות, הטווח העוצמה והחוכמה המתקיימת בו. בשיעורים נלמד תרגילים פשוטים שניתן לתרגל בבית, וכלים מעשיים להפקת קול מיטבית.

בהכשרתי אני מטפלת שיאצו ותרפיסטית בקול ותנועה (VMT) החל מ-2005. לאורך השנים צברתי ניסיון רב בטיפול קולי, ופיתחתי שיטת ריפוי המשלבת כלים אנרגטיים, תנועה, עבודה רגשית והקשבה מעמיקה. כשאני מרפאת בצליל ומלמדת אני נעזרת בהדרכה הרוחנית שלי המגיעה מיקום המוזיקה ומעבירה את שירת של המלאכים של תדר האור הזהוב. בנוסף, אני נעזרת בכלים של שירה שמאנית ומהמסורת האינדיאנית.

 

כמה מרגש אותי להיות עם אנשים ביופי ובסדקים

להקשיב עד סוף המילים ומאחוריהן לעומק הצלילים והקולות

לראות את האור ניצת ועולה אל העיניים וממלא את הלב.

היופי בבני אדם הוא אינסופי, פראי ואלוהי

והוא מציף את לבי ברוך ותקווה

ובתחושה של יחד אמיתי אוהב.

 

כל חיי רציתי לפגוש מישהו שבאמת יקשיב לי. שלא תהיה לו אג’נדה, שלא יידע עליי כל מיני דברים – אלא באמת יאזין לי וישמע את מה שאני יודעת. הקשבה כזו שתהדהד ותגביר את מה שבתוכי, ותראה גם את הנסתר ואת המבקש ריפוי.

למרבה החסד למדתי להכיר את החלק המקשיב בתוכי, וכשאני מלמדת ומטפלת הוא נמצא במיטבו – כך שכשאנחנו נפגשים אני לומדת להרחיב את המקום הזה בתוכי ומהדהדת אותו אליכם. יותר מכל אני אוהבת לחלוק את המהות שלי – המקום שמקשיב, רואה את יופיים של אנשים ומקדש אותו.

בטיפולים אני באה לתת את כל אהבתי למי שאני פוגשת. יש קדושה יומיומית במפגש הזה. אנחנו נפגשים בצומת הדרכים שבה נשמות נחות יחד. אנחנו רואים זה את זה, מקשיבים, צוחקים, בוכים, מחליפים צליל או מילה. וכשלב פוגש לב באהבה ללא תנאי אנחנו נזכרים מי אנחנו, מה הטעם, היכן הבית ומהי המנגינה הייחודית שלנו.

בואו

באהבה רבה

הגר

לשאלות וליצירת קשר –

hagarja@gmail.com

055-8818281